Prečo práve u nás?

 • Všetko z e-shopu tu k vyskúšaniuše

  Naša vlastná kamenná predajňa sa pýši hlavnou výhodou neobmedzeného výberu tovaru. Nemusíte sa sústrediť len na to, čo je vystavené, ihneď vyskúšať si môžete všetko, čo sa Vám páči aj na našom e-shope. Priamo na predajni máme zákaznícky počítač, ktorý je Vám plne k dispozícii rovnako tak ako náš preškolený personál. Navštívte nás v Zlíne na ulici Broučkova, radi Vám s nákupom poradíme.
 • Najmodernejšie diagnostika došliapnutí Footscan

  Footscan poskytuje profesionálne a cenovo dostupnú metódu pre presné meranie statického či dynamického tlaku. Najnovší softvér FS umožňuje vysokorýchlostné skenovanie, vďaka ktorému dosiahneme najpresnejšie analýzy došľapu a následne potom optimálneho výstupu dát s ľahkým prístupom k ich spracovaniu. Vďaka tejto analýze Vám odporučíme topánky presne na mieru podľa potrieb Vášho chodidla. Viac info.

 • Špecializujeme sa na beh, futbal a tréning

  Neustále pre Vás obmieňame ako sortiment na predajni, tak na eshopu. Našou hlavnou dominantou je beh, na svoje si prídu ale aj hobby či profi futbalisti a tiež všetci atléti. Máme vlastné skladové priestory s tisíckami položkami skladom. Vďaka tomu si u nás vyberie naozaj každý.
 • Rezervácia tovaru na adsport.sk

  Vyberte si produkty z pohodlí domova. Vytvořte objednávku a zvolte formu dopravy osobní odběr. Rezervovaný produkt bude pro Vás připraven do 60 minut od objednání. Informaci ohledně rezervace Vám odešleme emailem a SMS zprávou. Nic předem platit nemusíte. Zboží si v kabince naší prodejny můžete pohodlně vyzkoušet, případně vše vyměnit za jinou velikost nebo úplně jiný produkt. Rezervaci zaplatíte až tehdy, pokud budete se svým výběrem plně spokojeni. 

 • Možnosť výmeny tovaru do 7 dní

  Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Vieme, že iba v prípade správne zvoleného tovaru môžete maximálne využiť jeho funkčnosť, a preto Vám ponúkame možnosť vymeniť zakúpený tovar na našej predajni až do 7 dní, a to ako za inú veľkosť tak napríklad za úplne iný tovar.
 • Spätný bonus z každého nákupu

  Našich stálych zákazníkov si vážime, a preto Vás za každý nákup odmeňujeme. Čerpajte výhody z nákupu ako na predajni tak na e-shope vďaka Peňaženke. Neváhajte a zaregistrujte sa do nášho vernostného systému ihneď.